Despre activitatea pe acest forum.

Aici se poate discuta despre aproape orice.
Avatar utilizator
PETRE
Site Admin
Mesaje: 4168
Membru din: Sâm Iun 18, 2011 8:38 pm

Despre activitatea pe acest forum.

Mesaj necitit de PETRE »

Oare ce fac cei aproximativ 100 utilizatori pe acest forum, conectati la fiecare 15 minute?? Ma macina aceasta intrebare. Deci ceva trafic ar fi dar nu "misca" nimeni nimic.
Vreau sa aflu de la utilizatori ce cauta si ce ar dori sa gaseasca? Sunt deschis la orice propunere care ar putea anima activitatea pe aici.
marian67
Utilizator nou
Mesaje: 57
Membru din: Lun Apr 29, 2013 11:24 am

Re: Despre activitatea pe acest forum.

Mesaj necitit de marian67 »

Curiozitatea ai determina sa mai viziteze forumul ,
Cu putin timp in urma am facut o remarca in discutiile din forum ,citez : oare miniaturizarea componentelor si afluxul de Chinezarii nu au sa rareasca si electronistii asa cum au disparut cizmarii, ceasornicarii etc ,
Si cati din generatia tanara credeti dumneavoastra ca mai au rabdarea sa bibileasca o zi sau doua dupa un condesator cum a zis un profesionist impatimit citez : "acest condensator este bulangiu" , si sunt multi factori care determina regresul depanarii in electronica .
Atentie... curentul electric, nu se aude nu se vede dar circula.....
AVRAM DORU MARIUS
Utilizator nou
Mesaje: 66
Membru din: Sâm Feb 24, 2018 6:02 pm

Re: Despre activitatea pe acest forum.

Mesaj necitit de AVRAM DORU MARIUS »

Pai, eu de exemplu baleiez cam prin toate domeniile care ma intereseaza. Citesc toate comentariile, uneori compar solutiile date de altii cu ce as fi gindit eu, alteori, daca sint in masura, mai dau raspunsuri cind consider ca nu a fost dat de altul inaintea mea .Aceasta metoda este un soi de antrenament, sa un fel de a spune ca te tine tot timpul in prize. Pe unele sitreuri ma distrez copios, citind cum se balacaresc forumistii intre ei.
Scrie răspuns