Cum sterg un mesaj privat...

Nemultumiri, probleme si propuneri de imbunatatire a activitatii pe forum
Avatar utilizator
nicumicu
Electronist avansat
Mesaje: 438
Membru din: Mar Iun 12, 2012 10:41 am
Localitate: Bacau
Contact:

Cum sterg un mesaj privat...

Mesaj necitit de nicumicu »

» Cum pot modifica sau şterge un mesaj?
În afara cazului în care sunteţi administratorul sau moderatorul forumului, puteţi modifica sau şterge doar propriile mesajele. Puteţi modifica un mesaj - uneori doar pentru o scurta perioadă după publicare - apăsând butonul Modifică asociat mesajulului respectiv. Dacă cineva a răspuns la mesaj, veţi observa o mică secţiune de text sub mesaj când reveniţi la subiect care arată de cate ori aţi modificat acel mesaj împreuna cu data şi ora modificării. Aceasta va apărea doar dacă cineva a răspuns la subiect; nu va apărea dacă un moderator sau administrator a modificat mesajul, aceştia ar trebui să lase un mesaj în care să spună ce şi de ce au modificat. Reţineţi că utilizatorii normali nu pot şterge un mesaj odată ce cineva a răspuns.
Drept sa spun , nu gasesc raspuns la intrebarea :cum sterg mesajul privat trimis dar care nu a fost citit de destinatar dupa mult timp de la expediere.Multumesc
Esecul este oportunitatea de a lua lucrurile de la inceput, intr-un mod mai inteligent
Avatar utilizator
PETRE
Site Admin
Mesaje: 4168
Membru din: Sâm Iun 18, 2011 8:38 pm

Re: Cum sterg un mesaj privat...

Mesaj necitit de PETRE »

Nu aveti aceasta posibilitate, puteti sa-l modificati atat timp cat nu a fost citit sau puteti sa-mi spuneti despre ce este vorba pe mp si sa vad ce pot face.
Avatar utilizator
nicumicu
Electronist avansat
Mesaje: 438
Membru din: Mar Iun 12, 2012 10:41 am
Localitate: Bacau
Contact:

Re: Cum sterg un mesaj privat...

Mesaj necitit de nicumicu »

Multumesc de raspuns,eram curios sa stiu de ce nu le pot sterge.Nu ma deranjeaza ,pot ramine acolo pina vor fii citite.
Esecul este oportunitatea de a lua lucrurile de la inceput, intr-un mod mai inteligent
Scrie răspuns