PETRE
Site Admin
x 5
x 16

Realizare cablaje imprimate (PCB) la urgenta!

Joi Mai 31, 2018 3:49 pm

Pcb-uri ieftine pentru hobby-sti si profesionisti, serii mici sau prototipuri, la 25 bani/cm patrat

- Metoda tranfer toner la extrem! Fara trasee "mancate" sau micropori, fara fier de calcat, cu nimic mai prejos de metoda foto. Daca nu-ti place cum au iesit iti dau banii inapoi!
- Orice cablaj de pana in 1dm patrat (ex.10x10cm) costa 25 lei. Fac oferta pentru comenzi gen zece cablaje. Ce depaseste ca marime de 1dm patrat se calculeaza la centimetru. La dublu placat pretul se dubleaza (gauri minim 0,5mm si pad-uri la treceri generoase).
- Silkscreen +0,1 lei/cm patrat sau livrat gratuit pe o foaie A4.
- Trasee protejate contra oxidarii cu lac transparent special (sacaz dizolvat in alcool izopropilic), ajuta la lipirea rapida a componentelor si la obtinerea unui produs ieftin (spre deosebire de soldermask).
- Gaurit de la 0,5mm pana la 3mm, gratuit.
- Trasee minime/distanta intre trasee 0,3mm
- Suport FR4 1,5mm, grosime laminat 30 microni
- Este necesar desenul in format pdf la scara, alb/negru.
- Plata anticipata in cont la ING sau prin mandat postal.
- Cere oferta la email petrecristea@gmail.com sau trimite un mesaj aici: https://www.facebook.com/cristea.petru.3 trimitand desenul in atasament...spune si cate bucati doresti pentru a primi o oferta reciproc avantajoasa.
- Livrarea 5 lei cu posta sau 25 lei cu curierul.
NU REALIZEZ DUPA SCHEMA!!

Spor la lipit!

Album foto aici: https://postimg.cc/gallery/f2se6sae/
Cablaje de vanzare din stoc aici: viewtopic.php?f=69&t=3530
Fişiere ataşate
banner1024pcb.png
banner1024pcb.png (789.95 KiB) Vizualizat de 812 ori
0 x

Gicu
Sponsorul PowerForum.ro

Pană dai de un raspuns bun, ia de aici un banc!

Comandantul ii spune unui soldat:
- Soldat Petrica, vezi ca la mine acasa vine destul de des un comis voiajor. Stai cu ochii pe el si pe nevasta-mea! Nu uita: OCHI SI URECHI.
A doua zi a venit soldat Petrica cu un brat rupt.
- Ce-ai patit amaratule?
- Sa vedeti domn comandant: a venit comis voiajorul. Am stat ochi si urechi.
- Si?
- Ala v-a invitat nevasta la cafea si ea s-a dus.
- Si?
- Ochi si urechi domn comandant. S-au intors acasa la dumneavostra.
- Si?
- Ochi si urechi. S-au urcat in dormitor si cum eu nu puteam sa vad ce faceau m-am urcat in copac.
- Si cum se face ca ti-ai rupt bratul?
- Uitati asa: s-au dezbracat amandoi, el a inceput sa se joace cu a ei, ea cu a lui, eu cu a mea si-am cazut din copac.

Înapoi la “Electronice diverse”