ANDRASONI
moderator
x 2
x 6

SAMSUNG CW-29Z408T defect frecvent si rezolvare

Mie Noi 06, 2013 5:08 pm

La acest model de SAMSUNG am intanit destul de frecvent tranzistorul final de linii J6920( FJAF6920), scurt.In afara de inlocuirea tranzistorului, cu cel original. mai recomand modificarile urmatoare(verificate personal):
Fişiere ataşate
ctv1630.zip
(195.64 KiB) Descărcat de 184 ori
0 x
"In timp ce faptele sunt rigide,adevarul este flexibil."Edward A.Murphy

Gicu
Sponsorul PowerForum.ro

Pană dai de un raspuns bun, ia de aici un banc!

Un soldat american staţionat în Irak primeşte de la iubita de acasă o scrisoare de despărţire:
- Dragă John, nu mai pot continua această relaţie. Distanţa dintre noi este prea mare. Deja te-am înşelat de 2 ori de când ai plecat şi nu cred că este corect pentru nici unul dintre noi. Îmi pare rău.Te rog să-mi trimiţi înapoi poza cu mine pe care ţi-am trimis-o acum ceva vreme. Cu dragoste, Becky.
Soldatul le-a cerut tuturor camarazilor săi orice fel de poze pe care le au cu iubite, surori sau foste iubite şi amante. Pe lânga poza cu Becky, John i-a trimis toate celelalte fotografii cu femei frumoase pe care le-a strâns de la prietenii lui. În total erau 53 de fotografii alături de scrisoarea care spunea:
- Dragă Becky, îmi pare rău dar nu-mi pot aminti cine dracu' eşti. Te rog să-ţi iei poza din teanc şi să îmi trimiţi înapoi celelalte fotografii. Cu prietenie, John.

Înapoi la “Defecte ascunse intalnite in depanari”