Salutari tuturor membrilor acestei frumoase comunitati !

Haideti sa facem cunostinta! Aici oricare din membrii forumului poate avea un topic unde se va prezenta.
marcelik
Utilizator nou
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 6:50 pm

Salutari tuturor membrilor acestei frumoase comunitati !

Mesaj necitit de marcelik »

Intodeauna imi face placere sa ma alatur unui grup de pasionati in ''exercitii ale mintii'',in care nu doar stiintele exacte isi spun cuvantul,factorul decisiv fiind mai ales istetimea,pasiunea si daruirea ,noptile nedormite, /24/ tonele de cafea etc si totul pentru a nu pleca din sectia de ''reanimare'' (atelier,camera) unde ''pacientul'' este pe masa de operatii,cu ''intestinele''(cable etc) scoase si insirate ,deci de aici si grija si devotamentul.. fata de pacientul nostru drag..
Ca rareori ,(aproximativ de 365 de ori pe an),milostivele noastre sotii ne ameninta iubitor ca ne da pe usa afara cu tot cu ''draciile noastre'' .. /13/ ,este cred povestea si cosmarul personal al tuturor..
insa ca niste adevarati eroi ,rezistam atentiilor /3/ iubitoarelor noastre sotii ,o vorba buna,treaca mearga.. ,insa fereasca cerul sa aiba si aliati,precum iubitoarea soacra /59/ .. , ca totul devine o frumoasa idila de povestit amicilor care abia asteapta sa te sicaneze cu interminabila intrebare '' astazi ce ai mai reparat ??'' stiind aversiunea soacrei fata de microbul tau..
Sunt deci un pasionat al electronici,mecanici,etc care in eventualiatatea unui consult medical,voi fi sigur depistat si declarat infestat pe viata de acest ''microb'',inca din copilarie sunt un pasionat in domeniu,incepand de la cercurile scolare, cluburi etc unde am invatat alaturi de alti pasionati ca mine aceasta frumoasa si nobila indeletnicire,electronica,informatica,automatizarile,fara de care suntem ca si ''morti'' datorita inplementarii in toate domeniile activitatii umane.

Deci va salut pe toti si va intreb '' ce ati mai mesterit astazi'' ??? /32/

Cu stima tuturor !